NEW HORIZONS IN SOCIAL MEDIA ADVERTISING

1_X0YAhnDmAmUXec83Y1IDZA.jpeg
 

Reklama z liderami opinii

Blogger nie jest tylko popularną osobą, jest także osobą publiczną. Wszyscy subskrybenci, którzy subskrybowali konkretnego blogera, zrobili to dobrowolnie, ponieważ lubią śledzić jego KONTENT. Większość z nich czuje sympatię w ten czy inny sposób do swoich idoli, co powoduje, że blogerzy nazywają się "liderami opinii". Organizując kampanię reklamową we współpracy z blogerem, nie tylko zwiększasz rozpoznawalność marki, zaufanie konsumentów, ale także bezpośrednio zwiększasz własną sprzedaż. Oferujemy narzędzie robocze, które pozwoli jak najszybciej powiadomić do 16 milionów osób mieszkających w Polsce. Nasza baza jest tak ogromna i skuteczna, że możemy uczciwie zagwarantować zwiększoną lojalność wobec marki i powiadomić o milionach różnego rodzaju wydarzeń. Nawet jeśli korzystałeś już z usług reklamowych innych agencji, których kampania reklamowa zawiodła, jesteśmy w stanie ją zrehabilitować.

 
 
giphy (3).gif

Reklama na YOUTUBE

  1. Preroll.  10-40 sekundowa reklama na początku, środku czy w końcu filmiku. 

  2. Integracja i product placement. Bloger nie narzucając się opowiada o produkcie, evencie, stronie internetowej, o zaletach promowanego towaru w swoim imieniu. Taka reklama jest najbardziej efektywną i kosztuje więcej ponieważ bloger jest liderem opinii. 

  3. Ekskluzyw. Filmik czy seria filmików poświęcona reklamie produktu lub całemu eventowi. Przedstawione reklamowe projekty najbardziej efektywne, ich cena zależy od wielkości i finalnych celów. 

  4. Sponsoring. Zostań sponsorem konkretnego blogera. Logo Twojej firmy będzie stale pojawiało się w jego treści. Taka umowa zwiększa zaufanie odbiorców do Twojego produktu i sprawia, że Twoja marka jest bardziej rozpoznawalna. 


Reklama w Instagrame

Reklama na Instagramie. Ręcznie przeprowadzamy analizę każdego konta i wybieramy je w docelowych pakietach. Takie sortowanie pozwala skutecznie dotrzeć do jak największej liczby odbiorców w najkrótszym czasie i przy najniższych kosztach. Twoja reklama będzie widoczna tylko dla tych, których może potencjalnie zainteresować. Wybieramy konta nie tylko w oparciu o temat kont, ale także analizujemy historię wyszukiwania subskrybentów każdego z kont. To energochłonne podejście pozwala zmaksymalizować zwrot z reklam na instagramie. Nasz zespół grafików przygotuje i zoptymalizuje treść w taki sposób, aby wyglądała bardziej korzystnie w postaci Instagrama. 

giphy (17).gif

giphy (5).gif

Reklama w innych sieciach społecznościowych

Sieci społecznościowe stale rosną. Wiele milionów odbiorców na Facebooku, Snapchacie, VK i innych daje dodatkowe możliwości w reklamie. Wykorzystując pełen potencjał rynku, możesz czasami zwiększyć liczbę docelowych odbiorców, a także maksymalne pokrycie całej przestrzeni Digital Media. Takie podejście na dużą skalę gwarantuje znaczny wzrost rozpoznawalności marki lub eventu. 

USAGE OF SOCIAL NETWORKS IN POLAND 2017 IN MILLIONS