LIKE media

Nasza firma od lat buduje doświadczenie. Zebraliśmy najlepszych specjalistów i zorganizowaliśmy je w jedno narzędzie, być może najlepsze na rynku.

9342-abstract--lines--3d.jpg

Reklama z liderami opinii

Bloger nie jest tylko popularną osobą, jest także osobą publiczną. Wszyscy subskrybenci, którzy subskrybowali konkretnego blogera, zrobili to dobrowolnie, ponieważ lubią śledzić jego KONTENT. Większość z nich czuje sympatię w ten czy inny sposób do swoich idoli, co powoduje, że blogerzy nazywają się "liderami opinii". 

Production

Wsparcie społeczne, wsparcie fotograficzne i wideo. Pomagamy tworzyć wysokiej jakości treści dla blogerów. Nasi specjaliści cyklicznie prowadzą zajęcia z zakresu edycji zdjęć i wideo. Promujemy naszych blogerów i umieszczamy ich filmy na topowych pozycjach youtube, aby stały się one bardziej popularne i pozyskiwały jeszcze więcej subskrybentów.

Monetyzacja dla blogerów

Monetyzacja dla blogerów. Współpracujemy z dużymi, średnimi i małymi firmami. Skutecznie analizujemy potencjał, frekwencję, jakość treści i odbiorców Twojego kanału youtube lub konta Instagram.

 
 
_-logo (1) 2 2 2 3 2.png
 
_-logo (1) 2 2 2 3 3.png
 
_-logo (1) 2 2 2 3 4.png

Zaufali nam