Pomożemy zdobyć od 10 000 subskrybentów w serwisie Instagram w ciągu  dwóch tygodni!

9342-abstract--lines--3d 2 2.jpg
 

instagram Giveaway's

Jako pierwsi z prowadzących GIVEAWAY  na polskim rynku szczerze mówimy, że jest to bardzo produktywna i opłacalna metoda promocji.


 W konkursie mogą uczestniczyć od 20 sponsorów.

Konto Donora zawsze z publicznością od 200 000 subskrybentów.

 Giveaway trwa równo 2 tygodnie.

Gwarantujemy minimum 10 000 nowych, aktywnych subskrybentów.

Nasza specjalizacja polega na tym, że pracujemy bez botów i «martwych kont».

Zaangażujemy tylko aktywną publiczność w konkursach gramy tylko drogie nagrody. Konkursy zawsze są prawidłowo rozgrywane podczas transmisji blogera, który reklamował GIVEAWAY.


 
langaweb_langa-donor.gif

 

Donor

Donorem jest osoba z dużą publicznością i aktywnością w profilu.
Influencery, inaczej „lidery opinii” są idolami dla swoich subskrybentów. Dzięki wieloletniej ciężkiej pracy oraz swoim staraniom zdobywali zaufanie i lojalność swoich subskrybentów. Ich subskrybenci — to jak małe miasto, w którym mieszkają potencjalni klienci.


Sponsor

Sponsorem jest każdy, kto chce w krótkim czasie zwiększyć swoją publiczność. W ciągu dwóch tygodni przeprowadzenia konkursu gwarantujemy każdemu sponsorowi minimum 10 000 subskrybentów. W praktyce wyniki często przekraczają wszelkie możliwe oczekiwania i, jeśli twój kontent w profilu interesujący oraz wysokojakościowy to oczekuj ponad 20 tys. FOLLOWERÓW.


Why so serious?

Na pierwszy rzut oka schemat wygląda dość prosto, jednak w rzeczywistości niedoświadczeni organizatorzy ryzykują utratą lojalności publiczności, a nawet aranżują je przeciwko Sponsorom i Donorom. Z kolei my w LIKE MEDIA mamy doświadczenie i wiedzę, by przeprowadzić udany i produktywny GIVEAWAY. Do uczestniczenia w konkursie akceptujemy tylko sprawdzonych Sponsorów. Sprawdzamy każdego Donora, śledzimy jego statystyki i nie bierzemy pod uwagę botów.

Komu pasuje GiveAway? 

GIVEAWAY jest odpowiedni dla każdego, kto chce w krótkim czasie zwiększyć swoją publikę na instagramie.

Снимок экрана 2018-06-10 в 0.40.36 3 2.png

Konta komercyjne

Dla biznesu profil na instagramie jest twarzą marki. Pierwsza rzecz, na którą patrzą użytkownicy, przychodząc na konto — liczba subskrybentów w profilu firmy. Tę liczbę można bardzo szybko zwiększyć, ale będą to boty lub "martwe konta". W LIKE MEDIA zaangażujemy tylko prawdziwą i aktywną publiczność. Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna, zwiększy się sprzedaż i frekwencja.


Снимок экрана 2018-06-10 в 0.40.36 3.png

Konta prywatne

Angażując się w budowanie własnej marki, inwestujesz w swoją przyszłość. Pomożemy Ci zgromadzić wiele tysiące wiernych fanów. Interakcja z nimi pozwoli Ci poszerzyć bazę przydatnych kontaktów, po prostu zadając pytanie swoim subskrybentom. Nie musisz już kupować reklam od influenserów sam się staniesz liderem opinii.


Снимок экрана 2018-06-10 в 0.40.36 2.png

Osoby publiczne

Jeśli jesteś już influenserem lub dopiero zaczynasz, uczestnictwo jako sponsor zapewni ci dobre wsparcie dla twojego konta. Twoje statystyki wzrosną, a nawet podniosą cię do "zaleceń" instagramów, które przyniosą ci dziesiątki tysiące nowych aktywnych subskrybentów.


 

Ile kosztuje uczestnictwo?

Gwarantujemy minimum 10 000 nowych subskrybentów. To tylko 0,29pln za subskrybenta.

Dla każdego Sponsora uczestnictwo kosztuje – 2990pln.

Miejsce sponsorskie można kupić nie później niż za trzy dni przed rozpoczęciem GiveAway.

Miejsca sponsorskie można zarezerwować   nie później niż dwa tygodnie przed startem GiveAway.