dołącz do naszej rodziny blogerów

rockers_teddy_boys_and_girls_at_the_george_pub_hammersmith_london_november_1976.jpg
 

Razem możemy więcej!

Dowiedz się, dlaczego dbamy o naszą rodzinę blogerów i dlaczego staniesz się z nami lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. 

 
 
giphy (8).gif

Jesteś twórcą kontentu

Nie ma znaczenia, czy jesteś popularny, byłeś, czy właśnie zaczynasz karierę w YouTube. Naszym głównym celem jest pomoc w tworzeniu wysokiej jakości treści, w tym celu stworzyliśmy cały zespół produkcyjny, który urzeczywistni Twoją kreatywność. 

 
ezgif.com-resize.gif

Get paid to do the better Content


Fakt, że bloger zarabia na reklamie od dawna nie jest tajemnicą, ale zarobisz więcej właśnie z nami. Mamy ogromną bazę klientów i każdy bloger dostanie swój kawałek ciasta. 

 
giphy (10).gif

Twój osobisty mentor i ochrona prawa autorskiego.

Każdemu członkowi naszej "rodziny blogerów" zapewniamy jego osobistego mentora. Nasi pracownicy to prawdziwi guru serwisów społecznościowych i pomogą w każdej sprawie. Teraz nikt nie ukradnie twojego udziału w popularności i nie użyje twojej kreatywności bez twojej zgody.

 

MOnetyzacja

 
 

Zarabiaj z YouTube

Współpracujemy z dużymi, średnimi i małymi firmami. Skutecznie analizujemy potencjał, frekwencję, jakość treści i odbiorców Twojego kanału youtube. Po analizie sporządzamy cennik dla każdego blogera na pozycjach 1, Preroll = 10-40 sekund reklamy na początku, środku lub końcu filmu. 2, Integracja = blogger mimochodem mówi o produkcie i zaletach reklamowanego produktu pod własnym nazwiskiem. Taka reklama jest bardziej skuteczna i kosztuje więcej, ponieważ bloger jest liderem opinii. 3, Exclusive = wideo przeznaczone wyłącznie do reklamowania produktu lub wydarzenia. Takie projekty reklamowe są najbardziej skuteczne, a ich cena jest negocjowana osobno i zależy od ustalonej skali i celów.


Zarabiaj z Instagram

Każdy twój post to okno do twojego profilu, każda twoja historia, to jest chwila. Co mówią twoje zdjęcia? Czym się dzielisz z publicznością? Zarabiaj na reklamach promując tylko to, co lubisz. Skutecznie obliczamy współczynnik zaangażowania publiczności na Twoje konto i na tej podstawie dajemy każdemu wskaźnik reklamowy dla postu na osi i storis. Nasi menedżerowie pomogą moderować posty i skonsultują się z Tobą w razie jakichkolwiek pytań. 

ezgif.com-gif-maker (1).gif

Nieskończone możliwości.

Reklama w innych sieciach społecznościowych jest również bardzo doceniana, jeśli masz dużą grupę odbiorców na Facebooku, Snapchacie, VK i tak dalej, napisz do naszego menedżera, a my zapewnimy Ci dochód. Oferujemy nie tylko zarabianie pieniędzy na reklamie, ale także promowanie Twojego konta. Jeśli pieniądze nie są dla Ciebie ważne i chcesz zwiększyć liczbę odbiorców, aby użytkownicy mogli się o tobie dowiedzieć, pomożemy Ci zorganizować kolaborację z innymi blogerami i kilkukrotnie zwiększyć liczbę odbiorców. Cóż, jeśli już osiągnąłeś wszystko, co zaplanowałeś, chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z innymi i nie masz czasu na samodzielne rozwijanie konta, nasi specjaliści zorganizują wszystko dla Ciebie. 

 
 

_-logo (1) 2 2 3 2 2.png
 

Ochrona Twojej twórczości

 
 

 Ochrona prawa autorskiego

YouTube powstał w maju 2005 roku. Od tego czasu miliardy ludzi szukają i oglądają tam autorskie nagrania. Online filmy, seriali ta inne audiowizualne kompozycje mogą być chronione prawem autorskim. Właściciele i autorzy powinni posiadać wiedzę na temat udostępniania materiałów chronionych prawem autorskim. Należy zwrócić uwagę na wpływ sumiennego wykorzystania, uczciwej biznes praktyki i domeny publicznej. Mogą Państwo liczyć na pomóc i doradztwo naszego profesjonalnego zespołu prawników.


Akademia

Od czasu do czasu prowadzimy wykłady na temat możliwości You Tube. Na których opowiadamy, czym jest Content ID i jak prawidłowo zarabiać na treściach. Mówimy Ci, jak reagować na roszczenia dotyczące praw autorskich, jak rozwiązywać konflikty z innymi blogerami i tworzyć najwyższą ocenę Twojego kanału. 


Muzyka

YouTube zapewnia studiom nagrań, wydawcom i innym partnerom, którzy pracują z treściami muzycznymi, wiele zalet. Wśród nich jest możliwość zwrócenia uwagi szerokiej publiczności i zwiększenia przychodów. Kwestia praw autorskich jest również bardzo ważna dla każdego, kto publikuje wideo na YouTube. Nasi eksperci powiedzą Ci o prawach do treści muzycznych, w szczególności o wersji na okładkę i powiedzą ci, jak działa system identyfikacji treści.